Архів

Друк

У Полтаві пройшов Передноворічний фестиваль тхеквондо

Традиційно напередодні новорічних свят полтавські тхеквондисти підводять підсумки року, що минув.

Відбувається нагородження кращих спортсменів за виступи у змаганнях, що проходили протягом року; готують показові виступи для батьків та всіх глядачів; новачки показують вміння, чого навчились займаючись тхеквондо; більш досвідчені спортсмени демонструють вправність та майстерність. Все це ми називаємо «ФЕСТИВАЛЬ ТХЕКВОНДО»!

Підготовка до фестивалю тривала лише тиждень, через те, що графік заходів був дуже насичений підготовкою до змагань та атестації на пояси. І все ж таки...

Захід пройшов 28 грудня в 18-00, спортивна зала була святково  прикрашена до Нового Року.

Спортсмени – учасники показових виступів, разом зі своїми наставниками Антоном Коваленко, Михайлом Шамяном та Юрієм Шавиро під звуки Козацького маршу вітають глядачів.

Тхеквондо - це не лише Олімпійський спорт –  це вид бойового мистецтва, в першу чергу, призначений для самозахисту. Призначення тхеквондо, як способу самозахисту, нам вправно продемонстрували  володарі чорних поясів, створюючи реалістичні сценки і доводячи, що  кількість нападаючих далеко не завжди перемога над суперником.

 Наймолодші вихованці виконували елементи акробатики.

Показові виступи переходили від  учнів одного тренера до іншого, і кожен спортсмен під бурні оплески показував глядачам свої навички – те, чого  навчився.

Під час нагородження кращих спортсменів за підсумками змагального 2011 року виконуючий обов’язків директора ДЮСШ «Юність-1» Вікторія Сосненко нагородила грамотами  за високі спортивні результати з тхеквондо ВТФ та  наполегливість у тренуваннях  Шевченко Вероніку та Коваленко Валерія. Тренер з тхеквондо  Михайло Шамян був нагороджений за відданість справі та професіоналізм. Олександра Стадніченко, Вікторію Терещенко нагородили грамотами за активну громадську діяльність. За високі показники учнів та відданість справі грамотою ФСТ «Україна» був нагороджений старший тренер з тхеквондо Юрій Шавиро.

Сертифікат на чорний пояс Всесвітньої федерації тхеквондо отримала Ірина Дзеверина.

Вже декілька років, згідно рейтингової таблиці, тренери оцінюють спортсменів полтавської школи тхеквондо, де за кожні змагання та перемоги нараховуються бали - чим вищий ранг змагань, тим більше балів. Метою рейтингової системи - є виявлення кращих спортсменів федерації, а також мотивація до самовдосконалення і покращення спортивних результатів учнів. Протягом року кожен тхеквондист змагається, щоб стати кращим.

Переможцями 2011-го року за рейтинговою системою полтавської федерації тхеквондо стали:

Серед хлопців

1 місце виборов Маслак Роман
2 місце  Георгій Коваленко
3 місце  Микола Краснолуцький

Роман Маслак  - багаторазовий призер чемпіонатів та міжнародних турнірів, Кандидат в майстри спорту України, чемпіон України, спортсмен, який увійшов до складу збірної України для участі у Чемпіонаті світу у 2012 році. Роман прийняв участь у 10 змаганнях з тхеквондо за 2011 рік, виборов 20 перемог над різними суперниками.

Серед дівчат:

1 місце виборола М’яло Анна
2 місце  Дар’я Луб`янецька
3 місце   Скирда Хрестина

Анна  М’яло  - багаторазова призерка чемпіонатів та міжнародних турнірів, Кандидат в майстри спорту України, чемпіонка України, спортсменка, яка  увійшла до складу збірної України для участі у Чемпіонаті світу у 2012 році. Протягом року Анна прийняла  участь у 10 змаганнях з тхеквондо та виборола  15 перемог над різними суперницями.

Нагородження проводив Президент полтавської федерації тхеквондо ВТФ -  Юрій Шавиро. Кращих спортсменів нагородили  дипломами  і грошовими винагородами.

Традиційно була і присутність Діда Мороза, який провів лотерею з сувенірами та подарунками, чим дуже порадував дітей. І не важливо який приз - магніт, чашка чи шолом, радості в очах учасників ставало все більше і більше.

Ну і звичайно, відповідаючи спортивному святу, подарунки у мішку Діда Мороза теж були на 100% корисними – і кожний спортсмен отримав потрібну порцію вітаміну «С» у вигляді мандаринів.

Юрій Шавиро

Поділіться з друзями:   

Останні новини