Архів

Друк

У Кременчуці припинили роботу нелегальної паперової фабрики

До виконавчого комітету Кременчуцької міської ради неодноразово надходили звернення від жителів Крюківського району та батьків дітей, які відвідують дитячий садочок № 4, на засміченість території приватного підприємства, яке розташоване по вул. Крупської,46 і межує із дошкільним навчальним закладом.

На території так званої паперової фабрики складуються величезні купи сміття невідомого походження, від яких іде страшенний сморід, а стоки незрозумілої рідини течуть прямо на територію дитячого садочка.

На минулому тижні перший заступник міського голови Андрій Погрібний разом з керівництвом Крюківського району особисто перевірив факти, наведені у скарзі громадян, і був вражений тим, що діється на території цього підприємства. За його дорученням при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради була створена комісія, до складу якої увійшли заступник міського голови Віктор Калашник, головний державний санітарний лікар Кременчука Віктор Самойленко, керівник відділу екологічної безпеки міськвиконкому Геннадій Демьохін та представники правоохоронних органів.

2 грудня комісія виїхала на місце і зафіксувала численні порушення санітарних норм. Від дитячого садочку виробництво відділяє всього 5 метрів, хоча за санітарними нормами має бути не менше 100 метрів. За словами Віктора Калашника підприємство не тільки не має жодних документів на право роботи, виробництво примітивне, навіть даху немає, а сировину замочують прямо у виритому на території так званої фабрики котловані. Головний державний санітарний лікар Кременчука Віктор Самойленко зазначив, що СЕС виносить постанову про припинення роботи підприємства. Міський голова Олег Бабаєв вважає, що з цього питання необхідно звернутися до прокуратури, оскільки мають місце численні факти порушення чинного законодавства, а керівник підприємства має бути притягнений до відповідальності.

Поділіться з друзями:   

Останні новини