Архів

Друк

Олександр Коваль: "Система «Полтавафарм» - унікальна"

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль дав високу оцінку діяльності ПОКП «Полтавафарм» в частині медикаментозногозабезпечення населення та лікарняних закладів області, назвавши систему «Полтавафарм» унікальною.

Як повідомила виконуюча обов’язки директора підприємства Наталія Стецюк у порівнянні з відповідним періодом минулого року розмір доходу підприємства збільшився на 8% і склав 164078, 5 тис. грн. Питома вага роздрібного товарообігу в загальному обсязі виручки від реалізації медикаментів становить 82,3%, що більше показника 2010 року на 6,9%.

Середній розмір торговельної націнки на лікарські препарати в мережі «Полтавафарм» склав 23,1% проти 25,2% відповідного періоду минулого року. Показник чистої прибутковості (рентабельності) дорівнює 1,4% проти 1,2% у 2010 році. Зросли обсяги закупівлі медикаментів, сплачено до бюджету податку на прибуток 1125,5 тис. грн.

Депутати рекомендували сприяти зростанню мережі аптек та аптечних пунктів підприємства, продовжити практику централізованих закупівель медичних препаратів, розширювати товарний асортимент, збільшувати обсяги реалізації медикаментів, забезпечити проведення цінової політики, спрямованої на поступове зменшення торгової націнки на ліки.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини