Архів

Друк

Кременчуцьке КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень» зайняло ІІ місце в Україні серед комунальних підприємств

Порівнявши економічні показники підприємств усіх форм власності, Національний бізнес-рейтинг визначив комунальні підприємства, які отримали звання «Комунальне підприємство року».

Бралися до уваги найважливіші сфери життєзабезпечення і життєдіяльності суспільства, пов’язані з роботою державних підприємств: наукові дослідження й розробки у галузі природничих та технічних наук, енергетичний комплекс, вивчення і використання природних ресурсів, транспорт, телекомунікаційний зв’язок.

Відповідно до наданої звітності до Державних органів статистики України, держав визначила кременчуцьке підприємство - КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень» як одне з кращих підприємств України у номінації «Комунальне підприємство – 2011». КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень» зайняло 2 місце серед комунальних підприємств по напрямку «Дослідження і розробки у галузі природничих наук».

Національний бізнес-рейтинг, побудований виключно на офіційних даних органів статистики України, який упродовж шести років порівнює понад 300 000 підприємств України усіх форм власності. Місця по кожному з критеріїв підсумовуються і таким чином визначається загальний бал і місце серед конкурентів. Дані про лідерів Національного бізнес-рейтингу публікуються у офіційному каталозі Торгово-промислової палати України – «Торгово-промислова Україна».

Поділіться з друзями:   

Останні новини