Архів

Друк

УМВС нагородили найкращих своїх співробітників

На оперативній нараді, що відбулася в управлінні внутрішніх справ Полтавщини 28 березня, перший заступник начальника обласної міліції Дмитро Неклюдов представив начальникам структурних підрозділів апарату і райвідділів міста новопризначеного радника начальника УМВС по роботі з ветеранами Станіслава Лісоколенка.

Перш ніж перейти до розгляду робочих питань, заступник начальника Главку вручив відомчі нагороди шістьом працівникам міліції, які відзначилися високим професіоналізмом під час виконання службових обов’язків. Так, зокрема за викриття організованої групи наркоділків відомчих відзнак і грошової винагороди були удостоєні троє оперативних працівників відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС і старший слідчий відділу розслідування злочинів, учинених членами організованих груп і злочинних організацій Слідчого управління УМВС.

Окрім того, за порятунок дітей при пожежі правами начальника УМВС були заохочені виконувач обов’язків начальника сектору дільничних інспекторів міліції Новосанжарського райвідділу Олександр Замула та помічник дільничного Яков Сєргєєв.

По завершенню урочистої частини увагу присутніх керівників служб і райорганів було зосереджено на вирішенні пріоритетних завдань, визначених Міністром внутрішніх справ. Зокрема, головуючий наради наголосив на повному обліку злочинів і звернень громадян, а також на активізації роботи у напрямку запобігання та викриття злочинів у паливно-енергетичному комплексі, в бюджетній сфері, на протидії наркозлочиності, на своєчасному виявленні фактів провадження незаконної діяльності у сфері грального бізнесу. Також Дмитро Неклюдов акцентував на безумовному дотриманні дисципліни і законності під час виконання службових обов’язків.

За матеріалами УМВС в Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини