Архів

Друк

У Кременчуці пройшов «Квітковий парад»

25 вересня в Кременчуці у рамках святкової програми, присвяченої Дню міста, на площі Перемоги відбувся фестиваль «Квітковий парад».

У Кременчуці подібний захід був організований вперше, оскільки на ньому у вигляді квіткових композицій провідні підприємства міста представили свої логотипи та торговельні марки. Активними учасниками «Квіткового параду» стали: ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю», ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПАТ «Кременчуцький колісний завод», ХК «АвтоКрАЗ», ПАТ «Кременчуцька кондитерська фабрика», ПАТ «Кременчукм’ясо», ТОВ «Про Лайн», ПАТ «Нова лінія», ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія», «Гарди», «ТОВ «Укрпродсервіс»(ресторан «Джос», готель «Європейський», ресторан «Україна», ПП «Джей Ель», ТОВ «АТБ_Маркет».

Цього святкового дня міський голова Олег Бабаєв відвідав «Квітковий парад», особисто оглянув кожну композицію. Спілкуючись із городянами та працівниками підприємств, він зазначив, що від кожної роботи у нього залишились яскраві враження. На його погляд, всі композиції були неперевершеними, схожими на справжній витвір мистецтва. Також відмітив міський голова композицію, що відображає логотип 440-го ювілею міста. Олег Бабаєв висловив сподівання, що подібні квіткові фестивалі стануть у Кременчуці традиційними та більш масовими, оскільки у місті живуть та працюють талановиті люди.

Поділіться з друзями:   

Останні новини