Архів

Друк

Спільними зусиллями підготуємося до Дня міста

Наближається 68 річниця визволення Полтави від німецько – фашистських загарбників та День міста.

До свята міста полтавці завжди ретельно готувалися. Не буде винятком і цей рік. Комунальні служби міста, підприємства, установи, організації вже проводять практичні заходи щодо приведення до належного стану об’єктів благоустрою – парків, майданів, бульварів, проспектів, вулиць, доріг, прибудинкових територій, інших місць загального користування.

Небайдужі громадяни роблять усе можливе, щоб утримувати прилеглі території в чистоті, але обсяг робіт значний. Тому інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста звертається до всіх полтавців, керівників підприємств і установ, організацій усіх форм власності з проханням взяти посильну участь у наведенні чистоти і порядку – біля підприємств, де ви працюєте, у дворах, де ви проживаєте, біля навчальних закладів, де ви навчаєтесь, поряд з будівельними майданчиками, де ви будуєте.

Приберемо наше рідне місто та зробимо його сприятливим для праці й відпочинку. Лише спільними зусиллями міської громади ми зможемо навести повсюди лад, причепурити Полтаву, гідно відсвяткувати День міста.

Прес-служба Полтавської міської ради
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини