Архів

Друк

Відбулось перше засідання Студради м. Полтави у новому навчальному році

Учора, 8-го вересня у залі засідань вченої ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка представники полтавських вищих навчальних закладів зібралися для участі у першому в новому навчальному році засіданні Студентської ради м. Полтави.

Проблем після літнього відпочинку назбиралося не мало, тому до порядку денного було внесено 3 важливі питання:

  1. Про участь Студентської ради в урочистій ході, присвяченій 68-ій річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників. Акція «Допоможи ветерану» 23.09;
  2. Про проведення загальноміського конкурсу ерудитів «Що? Де? Коли?» між ВНЗ міста 13.10.
  3. Про затвердження плану робіт Студентської ради на вересень місяць 2011 року;
  4. Різне.

Голова Студради м. Полтави Ігор Рева розпочав засідання із різкої критики на адресу представників вищих навчальних закладів міста, які проігнорували захід. Після цього депутати одноголосно ухвалили порядок денний і головуючий розпочав розгляд першого питання. По ньому було ухвалено рішення – 23-го вересня о 9-й годині провести акцію «Допоможи ветерану», яка передбачає не лише звичайне вираження вдячності героям війни, а й більш предметну допомогу, зокрема планується вручити ветеранам продуктові набори. Також в цей день студенти полтавських ВНЗ візьмуть участь у традиційній урочистій ході, присвяченій черговій річниці визволення міста.

Після обговорення першого пункту порядку денного на засіданні приділили багато уваги питанням, які стосувалися культурного життя міста. Студентська рада прийняла рішення провести 13 жовтня загальноміську інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», в якій має взяти участь 8 команд із різних ВНЗ Полтави.

Серед інших запланованих культурних заходів, про які говорили на засіданні, варто відзначити щорічний благодійний студентський бал, який в цьому році планують провести 15 листопада.

Також було оголошено про відновлення професійних театральних курсів у приміщенні філармонії на вулиці Гоголя. До речі, саме на цих курсах зародилася зірка Андрія Данилка, всім добре відомого під псевдонімом Вєрка Сердючка.

На засіданні було висунуто цікаві ідеї про проведення фестивалю молодіжного кіно та заснування клубу молодих фотографів. Втім, на сьогодні це лише амбітні проекти, для втілення яких потрібний час. До таких проектів можна віднести також ідею щодо проведення в Полтаві графіті-фесту.

Загалом захід тривав трохи більше години. І після того, як всі бажаючі виступили зі своїми пропозиціями, студентський мер Ігор Рева закликав депутатів налаштуватись роботу та повідомив, що через 2 тижні планується проведення другого засідання Студради міста. А поки що студенти з головою поринуть в реалізацію ухвалених рішень, адже часу у них не так вже й багато.

Олексій Мельніченко
Поділіться з друзями:   

Останні новини