Архів

Друк

«Укргазвидобування» допоможе із ремонтом доріг Полтавщини

На нараді у Полтавській ОДА зустрілися представники ПАТ «Укргазвидобування» та керівництво області. Обговорили подальшу співпрацю та розробку пілотного проекту.

На зустрічі були присутні перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофій Голбан, представники компанії «Укргазвидобування» та Ланнівської ОТГ.

Головне питання зустрічі — ініціатива компанії «Укргазвидобування» щодо покращення дорожнього покриття області.

— Співпраця влади та компаній із видобутку надр — це крок до покращення благоустрою громад Полтавщини. Сьогодні на робочій нараді обговорили питання співпраці ПАТ «Укргазвидобування», влади та органів місцевого самоврядування. Обговорили подальші плани та можливості для ремонту доріг, — розповів Андрій Пісоцький.

Окрім рентних платежів, УГВ вийшло з пропозицією співфінансування ремонту автошляхів поблизу місць видобутку. Сьогодні разом із представниками Ланнівської ОТГ та депутатом облсної ради Юрієм Тимохою обговорили проект із ремонту доріг Карлівського району. Фахівці вже виїжджали на місця та ознайомилися із нинішнім станом автошляхів. Результат — склали перелік доріг, які потребують втручання.

Автошляхи Ланнівської ОТГ покращать на умовах співфінансування із бюджетів різних рівнів та коштів УГВ. Загалом, фінанси планують розподілити на ямковий, капітальний та поточний ремонт доріг.

— Це лише початок, надалі будемо працювати і в інших районах області, де компанія веде видобуток. Впевнений, що у нас все вдасться, — підсумував перший заступник голови Полтавської ОДА.

За словами Юрія Тимохи, очільники громад повинні розуміти, що співпраця необхідна, адже спільні проекти сприятимуть покращенню благоустрою громад.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року законопроектом № 3038 передбачено, що компанії із видобутку надр зобов’язані сплачувати рентні платежі громадам, де ведуть свою діяльність. До бюджетів Полтавщини всі компанії вчасно роблять фінансові надходження.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини