Архів

Друк

2 липня стартує подача проектів програми партиципаторного бюджетування у місті Полтава на 2019 рік

Відбулось засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування, яке провела її голова, секретар міської ради Оксана Деркач.

На порядку денному питання про стан виконання проектів «Бюджету участі», які перемогли у 2017 році, календарний план програми на 2018 рік та обговорення зустрічей з представниками громадського активу в районах міста.

На початку засідання Оксана Деркач оголосила, що з 2 по 31 липня стартує подача проектів «Бюджету участі».

– З прийняттям на сесії міської ради рішення «Про внесення змін до міської цільової Програми «Партиципаторного бюджетування на 2016-2020 роки», а саме збільшення обсягу коштів для реалізації малих та великих проектів, ми очікуємо і на підвищення зацікавленості містян. Якщо, наприклад, у 2017 році було подано майже 100 проектів, то у 2018 сподіваємось на 150 і більше заявок від полтавців, – зауважила Оксана Антонівна.

Окрім цього, начальник управління охорони здоров’я Сергій Котов повідомив, стосовно реалізації проекту «Технічне оснащення центрів первинної медицини» був проведений тендер та все необхідне комп’ютерне обладнання закуплене. А, проекти, які знаходяться під опікою в управлінні житлово-комунального господарства, перебувають на стадії розробки проектної документації.

Також, одним із головних питань, які розглянули на засіданні, проведення навчань з написання проектів по партиципаторному бюджетуванню. Артем Іванюк розповів про старт курсів з практичного написання проектів «Бюджету участі» на 2019 рік:

– Заняття розпочнуться з 9 червня та будуть проводитися протягом вихідних місяця, а саме 16, 23, 30 червня. Тренінги проходитимуть на базі Інституту розвитку міста, – зазначив головний фахівець КО «Інститут розвитку міста».

Серед іншого, під час наради було вирішено найближчим часом зустрітися з депутатами районних рад, громадськими організаціями, органами самоорганізації населення, які в свою чергу розповсюджуватимуть інформацію про бюджет участі серед населення міста.

Поділіться з друзями:   

Останні новини