Архів

Друк

До Полтави завітав секретар Посольства Японії в Україні, аби відкрити алею сакур

1600 саджанців сакури було подаровано нашій країні у 2017 році в рамках відзначення року Японії в Україні. Серед тих міст, вулиці якого прикрашають тепер ці дерева і Полтава.

Наприкінці квітня 30 сакур були висаджені комунальним підприємством «Декоративні культури» на території Сонячного парку та біля пам'ятника Івану Мазепі. За деревами постійно доглядали спеціалісти, рослина прийнялася.

30 травня секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач мала зустріч з другим секретарем Посольства Японії в Україні Цукамото Хокей, який завітав до Полтави, аби відкрити алею сакур.

Під час розмови Оксана Антонівна в обличчі гостя подякувала його країні, яка, з-поміж усіх міст нашої держави, передала у подарунок сакури і Полтаві:

– Ми дуже вдячні Японії за такий дарунок і нашому місту. Не роздумуючи обрали місце для їхньої висадки. Це одні з найпопулірніших прогулянкових місць – Сонячний парк та територія біля Білої альтанки. Так цими деревами зможуть милуватись щонайбільше наших містян. Переконана, вони зроблять Полтаву ще більш привабливою.

Продовжуючи налагодження міжнародних культурних зв'язків, виникла ідея висадки сакур поблизу 19 школи до відзначення її 100-літнього ювілею.

Після офіційного спілкування Оксана Деркач запросила Цукамото Хокея відкрити алею сакур, а також оглянути місто.

– Нам приємно, що у Полтаві є цікавість та інтерес до японської культури. Радіємо, що сподобався подарунок, що дерева прийнялися. Це красиві дерева. Коли цвістимуть – виглядатиме неперевершено. Прикрашатиме парк, підніматиме настрій і дорослим, і дітям, – переконаний секретар Посольства Японії в Україні.

Секретар міської влади Оксана Деркач сподівається, коли дерева підростуть, серед полтавців це місце стане популярним не лише для прогулянок, але і для відпочинку європейського зразка: сюди приходитимуть з кариматами і читатимуть книжки, так проводитимуть час з дітьми, або ж просто насолоджуватимуться природою.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини