Архів

Друк

Із чергового об’їзду міста комунальними службами

Заступник міського голови Андрій Лямін провів черговий об'їзд міста, у якому взяли участь керівники комунальних установ та організацій.

В червні у Полтаві заплановано проведення відкритого чемпіонату України з тріатлону. Тому, першочергового комунальники звернули увагу на стан набережної річки Ворскла в районі готелю «Турист», де заплановані спортивні змагання. Так, Андрій Лямін надав доручення комунальним службам очистити стартову зону берегу річки та засипати її піском. А КП «Декоративні культури» доручено облаштувати територію проведення змагань – покосити поросль та викорчувати кущі задля безпеки учасників заходу.

Цього разу увагу також приділили перевірці робіт по заміні асфальтного покриття на автошляхах міста, тротуарах та міждворових проїздах. Зокрема, заступник міського голови Андрій Лямін проінспектував хід виконання робіт по асфальтуванню міждворових проїздів по вулиці Грушевського, 2 та по провулку Шевченка, 5 та 7.

Окрім цього, розпочались роботи по поточному ямковому ремонту на вулицях міста. Так, комунальники перевірили стан підготовчих робіт до асфальтування по вулиці Чураївни, Патріарха Мстислава та інших.

Також, по вулиці Героїв Сталінграду ведуться роботи по заміні тротуарного покриття. Надане доручення нанести дорожню розмітку для позначення велодоріжки та встановити відповідний знак.

Серед іншого, були надані оперативні доручення щодо покосу трави на червоних лініях вулиць та прибудинкових територіях, приведення дорожніх знаків до належного стану. А протягом тижня інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста буде перевірено виконання підприємцями Правил благоустрою, стосовно утримання прилеглої території в належному стані.

Поділіться з друзями:   

Останні новини