Архів

Друк

4 червня стартує купальний сезон

Щороку у Полтаві фахівці КП «Рятувально-водолазної служби» з метою якісного та безпечного масового літнього відпочинку містян під час купального сезону проводять підготовку водних об'єктів.

 

Це період напруженої роботи для рятувальників. Проводяться роботи по розчищенню дна річки та місць масового відпочинку від скла, пластику, коряг, іншого сміття, яке може нашкодити відпочивальникам.

 

Начальник комунального підприємства «Полтавська міська рятувально-водолазна служба» Євген Савчук зазначив, що зараз служба працює в штатному режимі, а з офіційним відкриттям купального сезону - перейде в посилений режим.

– Кожного дня заступає на зміну чергова група з 3 працівників, яка працює до 21 години. На жаль, на травневі свята, у нас був зафіксований нещасний випадок. Тому, користуючись нагодою, звертаюсь до відпочивальників, не купатися в стані алкогольного сп'яніння, – підкреслив Євген Савчук.

За словами керівника КП «Полтавська міська рятувально-водолазна служба» з початком купального сезону, який відкривається 4 червня, кількість водолазів у зміну збільшиться з 3 до 5 чоловік.

Працівники рятувально-водолазної служби зазначають, що після виклику мають обмаль часу, щоб врятувати життя людини – максимум три хвилин.

Тож рятувальники звертаються до всіх відпочивальників бути уважними, дотримуватися правил безпеки при плаванні, не перебувати довгий час під відкритим сонцем, не вживати на пляжі алкогольних напоїв. А також дбайливо ставитися до місць відпочинку – не смітити, не кидати у воду залишки їжі, банки, пляшки, адже це несе загрозу життю та здоров'ю відпочивальників.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини