Архів

Друк

Тисячі полтавців поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави

9 травня, з нагоди відзначення 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави.

Вшанувати усіх тих, хто ціною власного життя захищав мир та спокій на власній землі, зібралися тисячі полтавців.

Серед них представники міської та обласної влади, депутатського корпусу, ветерани та військовослужбовці, представники трудових колективів, громадських організацій та політичних партій, учні, студенти та усі небайдужі.

Уже за доброю традицією, учнівська та студентська молодь прийшла вшанувати полеглих у тій страшні війни не тільки з квітами. В руках у них – портрети їхніх дідів та прадідів, які віддали своє життя, аби врятувати та зберегти майбутнє прийдешніх поколінь.

Міський голова Олександр Мамай наголосив, що майбутнє має тільки та держава, яка знає та поважає свою історію:

- Час іде, поруч з нами залишилося так мало тих, хто бачив на власні очі увесь жах тієї війни. Ми пам'ятаємо та шануємо їхній подвиг. Адже коли вони були потрібні своїй землі, своєму народові, вони, не шкодуючи власного життя та здоров'я, стали на захист усього, що їм дороге. І сьогодні усі герої були поруч з нами, «очоливши» урочистий стрій.

Уже багато років з портретом свого дядька до Вічного Вогню приходить Антоніна Голобородько. Нині їй 89 років, але, не дивлячись на такий поважний вік, прийти на урочисту ходу вважає своїм обов'язком:

- Я щороку приходжу на це святе місце. І цьогоріч, коли напередодні такого великого і особливого свята я захворіла, то дуже хвилювалась, що не зможу разом з усіма полтавцями вшанувати пам'ять свого дядька та усіх загиблих на війні. Але, не дивлячись ні на що, я прийшла. Прийшла, адже це мій обов'язок: шанувати і пам'ятати.

Усіх полеглих в роки Другої світової війни та ветеранів, які пішли з життя у післявоєнні роки, вшанували хвилиною мовчання.

Поділіться з друзями:   

Останні новини