Архів

Друк

Із чергового об’їзду міста комунальними службами

Відбувся черговий об'їзд міста керівниками комунальних підприємств та установ.

Цього разу основну увагу приділили перевірці санітарного стану та благоустрою територій міста. Так, відповідним підприємствам були надані доручення щодо вивезення негабаритного сміття, зокрема, в парку Перемога, по вулиці Кагамлика, Сінній, Дослідній, Шведській та підмітанню дорожнього покриття по вулиці Європейській.

Представники підприємств сфери ЖКГ також побували на вулиці Шилівський для розгляду звернення мешканців щодо ліквідації рівчака, який до того, що створює незручності місцевим, ще й перетворився на сміттєзвалище. Відповідні служби отримали доручення вирішити дане питання.

В рамках двомісячника чистоти та благоустрою міста підприємства, установи, організації проводять толоки, організовують прибирання закріплених територій. Так, днями колектив Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» за допомоги курсантів Військового коледжу сержантського складу ВІТІ та студентів Аграрно-економічного коледжу приводили до ладу території поблизу музею та навколо пам'ятника шведам від росіян, що знаходиться на узбіччі вулиці Зінківської.

Окреме доручення було надано інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста - посилити роботу із суб'єктами господарювання щодо утримання закріплених територій у належному стані.

Поділіться з друзями:   

Останні новини