Архів

Друк

Пара з кооперативного коледжу стала переможцем конкурсу краси і талантів «Пара–BEST» -2018

18 квітня в Палаці дозвілля «Листопад» відбувся шостий конкурс краси і талантів «Пара–BEST» серед студентів коледжів та технікумів.

Організатори заходу - Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва. Близько 1300 полтавців прийшли вболівати за конкурсантів.

У конкурсі змагались 7 найкращих пар міста. Це студенти Полтавського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій, студенти Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка, студенти Комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж», студенти Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва, Полтавського комерційного технікуму, Полтавського кооперативного коледжу, курсанти Військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут.

Талановиту молодь оцінувала команда справжніх професіоналів - компетентне та неупереджене журі, до складу якого увійшли представники закладів культури, засобів масової інформації, творчих агенцій, органів влади.

Конкурс пройшов під тематичною назвою «Полтавський Оскар». Конкурсанти змагалися у 4 конкурсних епізодах:

1. «Люди в чорному».

2. «Кіно хіт».

3. «В стилі Гетсбі.

4. «Мрія Попелюшки».

Кожна пара, за результатами свого виступу, здобула певну номінацію. Визначили й найкращих. Перемогу здобула пара з Полтавського кооперативного коледжу – Денис та Валерія.

Всі учасники отримали дипломи, статуетку «Оскар» та подарунки від спонсорів заходу.

Секретар міської ради Оксана Деркач також привітала конкурсантів. Вона зазначила, що протягом 3 місяців пари готувалися представляти свої таланти:

– «Пара–BEST» – це пошук талантів серед молоді, а саме - серед пар. Сьогодні ми побачили, як майстерно, вміло, креативно учасники представили на розсуд журі та глядачів свої таланти, вміння. Особисто мені важко було визначити пару-переможців, адже всі учасники яскраві й талановиті.

Під час свого слова секретар міської ради Оксана Деркач передала і найщиріші вітання учасникам конкурсу від мера Полтави. Також вона повідомила хлопцям і дівчатам про неймовірний сюрприз, який підготував для них Олександр Мамай. Незабаром усі відправляться у незабутню подорож до казкового міста Лева.

Справжньою родзинкою цьогорічного конкурсу став виступ членів журі, які теж приготували свої творчі номери.

Глядачам у залі дарували свої виступи кращі творчі колективи міста – танцювальна сім'я «Спіріт», хореографічні колективи «Тотус», «Піреут» та «Міленіум», фіналіст теле-шоу «Голос країни» Еміль Вілонджа. На заході також працювали живі скульптури.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини