Архів

Друк

На Полтавщині відзначать 180-річчя видатного земляка Олексія Бутовського

Відбулося перше засідання щодо проведення заходів у межах відзначення 180-річчя члена першого Міжнародного олімпійського комітету, провісника сучасного олімпійського руху, краянина Олексія Бутовського.

У ньому взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, голова Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Удовіченко, очільники і представники департаментів облдержадміністрації й інших установ, які задіяні в організації дійства.

– Національний олімпійський комітет щороку проводить загальноукраїнські семінари-наради для всіх, хто займається олімпійськими видами спорту, і представників місцевої влади. Кілька років тому ми організовували подібний захід у Горішніх Плавнях. У зв’язку з тим, що нашому видатному землякові, олімпійцю Олексію Бутовському виповнюється 180 років із дня народження, Національний олімпійський комітет вніс пропозицію провести загальноукраїнський захід у Полтаві. Ми погодилися. В обласний центр приїдуть по два представники з різних регіонів України – від державних і громадських організацій, які займаються олімпійськими видами спорту, а також учасники Національного олімпійського комітету, наша спортивна громадськість. Пропонуємо організувати тематичні заходи 14 – 16 червня поточного року. Семінар нараду в Полтаві проводитиме Національний олімпійський комітет. Ми ж, як господарі, маємо провести низку тематичних заходів. Пропонуємо профільним службам і підрозділам включитися в роботу, розробити план із підготовки й проведення заходів. У нас є спортивні об’єкти, які можемо показати на всеукраїнському рівні, – зазначив Олександр Удовіченко.

– Для нас це іміджевий захід, маємо організувати його на достойному рівні, відпрацювати галузеві моменти і нюанси. Зберемося у кінці квітня, підсумуємо напрацьоване й остаточно затвердимо план заходів, – звернувся до учасників зібрання Валерій Головко.

Тож, у травні біля пам’ятника Олексієві Бутовському планують провести урочистий мітинг, висадити дерева на Олімпійській алеї. Олександр Удовіченко запропонував організувати спортивні змагання у спортивному комплексі ГУ Національної поліції у Полтавській області, ДЮСШ «Олімпійські надії», на стадіоні «Динамо». У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудеться святковий тематичний концерт.

Поділіться з друзями:   

Останні новини