Архів

Друк

Полтавців закликають добровільно здати незареєстровану вогнепальну зброю

Останнім часом на території Полтавської області спостерігається тенденція до збільшення кількості надзвичайних подій, пов’язаних з необережним поводженням із боєприпасами, а також фактів використання зловмисниками в якості знарядь вчинення злочинів вибухових речовин та пристроїв.

Управління СБ України в Полтавській області закликає усіх громадян негайно здати в органи поліції незареєстровану вогнепальну зброю, боєприпаси та інші вибухові пристрої.

“Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність.Громадяни, які добровільно звернулися до правоохоронних органів для здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Шановні громадяни, якщо вам стало відомо про факти незаконного зберігання зброї чи інших засобів ураження негайно звертайтесь до правоохоронних органів за телефонами: 0532-511-838, 068-858-0313 – Управління СБУ в Полтавській області або до Національної поліції за номером -102.

Безпека громади-відповідальність кожного!

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини