Архів

Друк

У Полтаві суд залишив без задоволення апеляційні скарги хакера

У середу, 14 березня 2018 року, працівники прокуратури Полтавщини взяли участь у розгляді апеляційних скарг 35-річного комп’ютерного програміста та його захисника.

Вислухавши сторони процесу, колегія суддів Апеляційного суду Полтавської області залишила апеляції без задоволення, а ухвали слідчого судді Октябрського районного суду Полтави від 12 квітня 2017 року та 26 лютого 2018 року – без змін.

Таким чином, підозрюваний продовжує перебувати під вартою.

Нагадаємо, зазначений громадянин був затриманий 25 лютого 2018 року в Києві у рамках розслідування кримінального провадження за ст. 348 КК України, що здійснюють слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва обласної прокуратури. Сама подія сталася у листопаді 2016 року у Полтаві під час санкціонованого обшуку квартири, здійснюваного за ухвалою Печерського районного суду Києва, коли полтавець вистрілив із мисливського карабіну по вхідних дверях, за якими знаходилися працівники поліції.

Окрім цього, він обвинувачується компетентними органами Федеративної Республіки Німеччина в участі в міжнародній злочинній організації «Avalanche».

Ухвалою слідчого судді Октябрського районного суду Полтави 12 квітня 2017 року вищезгаданій особі обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте застосувати його було неможливо, через те, що чоловік перебував у розшуку.

Після затримання хакера ухвалою слідчого судді Октябрського районного суду Полтави від 26 лютого 2018 року до нього був застосований раніше обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави строком на 60 діб.

Довідково: ст. 348 КК України – замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

Прес-служба прокуратури Полтавської області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини