Архів

Друк

Із засідання виконавчого комітету: про виділення коштів

15 березня міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та затверджено ряд важливих для життєдіяльності міста рішень.

Зокрема, на виконання програми соціального захисту «Турбота» на 2018 рік, члени виконкому ухвалили рішення «Про виділення коштів».

Відповідно до нього, для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями спрямовано коштів на загальну суму 320 тисяч 800 гривень. За поданням депутатів міської ради, мешканці міста отримають матеріальну допомогу на загальну суму 21 тисяча гривень.

Також, відповідно до ухваленого рішення, одноразову матеріальну допомогу отримають:

- шість осіб з інвалідністю - учасники бойових дій (воїни – інтернаціоналісти) та член сім’ї померлого учасника бойових дій (воїна – інтернаціоналіста) з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, по 500 гривень кожному, на загальну суму 3 тисячі 500 гривень;

- двадцять вісім учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 1 тисячі гривень кожний;

- особа, якій у 2018 році виповнюється 100 років (до Дня народження) на загальну суму 2 тисячі гривень.

Окрім цього, одноразову матеріальну допомогу буде виплачено членам сімей загиблих ветеранів війни по 300 тисяч гривень кожному та Каменюк Тетяні Анатоліївні 150 тисяч гривень, на загальну суму 7 мільйонів 950 тисяч гривень.

Перераховано матеріальну допомогу буде і матерям дітей, батьки яких загинули в районі проведення АТО, за наявності статусу «член сім’ї загиблого ветерана війни» у дитини, по 100 тисяч гривень кожній та Каменюк Оксані Миколаївні (для дитини Каменюк Анастасії Олександрівни) 250 тисяч гривень; Волошиній Олені Миколаївні (для дитини Волошина Єгора Євгенійовича) 300 тисяч гривень, на загальну суму 1 мільйон 550 тисяч гривень.

Відповідно до рішення, кошти отримають п’ятеро батьків (опікунів) на лікування дітей із захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування по 20 тисяч гривень кожний.

До Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, особи, що працюють на підприємствах, установах та організаціях житлово-комунального господарства, відповідно до списків, наданих керівниками зазначених підприємств, отримають матеріальну допомогу у розмірі 700 гривень кожний. Загальна сума видатків становить 2 мільйони 336 тисяч 600 гривень.

За січень, за лютий та з березня по грудень 2018 року щомісячно по 8 тисяч 320 гривень на загальну суму 99 тисяч 840 гривень матеріальної допомоги буде спрямовано мешканцям міста для придбання лікарських засобів імуносупресивної дії, які перешкоджають відторгненню органів після пересадки.

Відповідно до рішення, щомісячно з лютого по грудень 2018 року буде проводитись виплата матеріальної допомоги батькам (опікунам) дитини з інвалідністю для забезпечення її підгузками за індивідуальною програмою реабілітації по 630 гривень на загальну суму 6 тисяч 930 гривень.

Протягом 2018 року щоквартально перераховуватимуться кошти:

- двом особам на лікування по 6 тисяч гривень кожному, на загальну суму 48 тисяч гривень;

- п’яти членам сімей загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 3 тисячі гривень кожному на загальну суму 60 тисяч гривень;

- двом батькам (опікунам) для трьох дітей до 18-ти років (включно), один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО по 1 тисячі гривень на загальну суму 12 тисяч гривень.

Також, згідно з ухваленим рішенням, у 2018 році проводитиметься фінансування громадських організацій на загальну суму 283 тисячі 500 гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку благодійних та громадських організацій, які опікуються проблемами осіб з інвалідністю, а саме:

- Ради Полтавської міської організації ветеранів за січень 76 тисяч 400 гривень, за лютий 15 тисяч гривень, протягом березня-травня щомісячно по 1 тисячі гривень, протягом вересня-грудня щомісячно по 5 тисяч гривень, на загальну суму 114 тисяч 400 гривень.

- Полтавської міської організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил протягом березня-травня щомісячно по 1 тисячі 500, протягом червня-серпня щомісячно по 3 тисячі гривень, у вересні 2 тисячі гривень, протягом жовтня-грудня щомісячно по 1 тисяча 500 гривень, на загальну суму 20 тисяч гривень;

- Полтавської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані у березні на загальну суму 7 тисяч 100 гривень;

- БО «ГОРЛИЦЯ» у березні на загальну суму 100 тисяч гривень;

- Громадської організації «Полтавський фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Візок» у березні на загальну суму 42 тисячі гривень.

Окрім цього, під час засідання виконкому розглянули питання, що стосуються надання адрес об’єктам нерухомого майна, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детальних планів територій, внесення змін до рішень виконкому, розміщення зовнішньої реклами, та інші.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини