Архів

Друк

Розпочато черговий призив на строкову військову службу

У квітні 2018 року розпочинається черговий призив на строкову військову службу.

Про це по закінченню засідання виконкому розповіли заступник військового комісара Полтавського військового комісаріата Олександр Варейбус та заступник міського голови Віталій Нікіпелов, який очолює міську призовну комісію.

Черговий призив на строкову військову службу громадян відбудеться з 1 березня по 31 травня 2018 року включно.

- На органи місцевого самоврядування покладені повноваження щодо сприяння призову, його якісної організації, - розповів Віталій Нікіпелов. – Ми затверджуємо склад призовної комісії Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату, склад військово-лікарської комісії, міське управління охорони здоров'я забезпечує медичний огляд призовників.

Так, відповідно до Указу Президента України, під час засідання виконкому було затверджене відповідне рішення.

Заступник військового комісара Полтавського військового комісаріата Олександр Варейбус розповів про вимоги до призовників:

- Призову підлягають громадян України чоловічої статі придатні за станом здоров'я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку, і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням міської призовної комісії за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.

Звільняються від призову громадяни України: які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час; які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 27-річного віку; які виконали обов'язки служби у військовому резерві протягом строків першого та другого контрактів; батько або мати, брат або сестра яких загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів військовозобов'язаних; які до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах; які були засуджені за вчинення злочину до позбавлення волі, обмеження волі; яким після закінчення вищих навчальних закладів присвоєно військові (спеціальні) звання офіцерського (начальницького) складу.

Ті, хто прибувають на строкову військову службу, не несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході.

Відповідно до рішення виконавчого комітету, Полтавському відділу ГУ НП в Полтавській області доручено надати допомогу у розшуку та доставці до військового комісаріату призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини