Архів

Друк

Із засідання архітектурно-містобудівної ради

Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головний архітектор Полтави Микола Шевельов.

На порядку денному члени ради розглянули проект детального плану території, обмеженої вулицею Маяковського, провулком Кустарним та проїздом у місті Полтава.

В межах зазначеної території було запропоновано розташування двох житлових будинків, обидва з яких – десятиповерхові. Вони матимуть різну кількість квартир, а також заплановано, що один з них матиме вбудовані нежитлові приміщення, розташовані на першому поверсі. У відповідності до нормативних вимог, було запропоновано і розташування усіх інших елементів, що мають бути у межах прибудинкових територій кожного житлового будинку. Так, було передбачено дитячі майданчики, майданчики для дорослих, автостоянки для тимчасового зберігання автотранспортних засобів. Запроектовано також оновлення благоустрою існуючих вулиць, проїздів та провулків.

Після детальної презентації та обговорення проект було підтримано. Разом з тим, містобудівною радою рекомендовано врахувати під час подальшої роботи рекомендації щодо будівництва будинку лише першої черги, вирішення навантажень на соціальну інфраструктуру, питання зберігання транспортних засобів на даній території, а також питання, пов'язані з червоними лініями.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини