Архів

Друк

Гендиректор «Полтававодоканалу» готується до захисту докторської дисертації з економіки підприємств

Генеральний директор «Полтававодоканалу» вже шість років працює над докторською дисертацією з економіки підприємств. У цьому році він виходить на захист роботи.

Нагадаємо, нинішній очільник «Полтававодоканалу» у 1984 році закінчив Краматорський індустріальний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». Через 18 років (у 2002-ому) він закінчив Київську державну академію житлово-комунального господарства за спеціальністю «Економіка підприємства».

Кандидатську дисертацію Василь Воротинцев захистив у 2008 році на базі Приазовського Державного Технічного Університету. Стосувалася робота економіки та управління підприємствами. З 2010 року нинішній керівник «Полтававодоканалу» — Член-кореспондент Національної академії наук України.

Докторська дисертація, над якою зараз працює Василь Воротинцев продовжує тему кандидатської:

— Думаю, що десь на травень-червень виходитиму на захист. Працюю над цією роботою уже шість років, але була перерва у два роки, коли не займався нею.

Зараз водоканалівець-науковець займається коригуванням роботи, оскільки вона була в основному пов’язана з теплопостачанням. Також деякі питання будуть відкореговані, враховуючи досвід, отриманий за час керівництва водоканалом.

— Наукові роботи з комунальної тематики дуже цікаві. Їх не так багато в країні, якщо чесно. Тому захист подібних робіт завжди викликає велику зацікавленість як присутніх в залі науковців, так і членів вченої ради. В ході обговорення інколи виникають запитання, на які дисертант не завжди має відповідь і які можуть слугувати предметом подальших наукових досліджень. Більшість запитань на минулому захисті стосувалося чисто практичної діяльності, і це цікаво, — підсумовує Василь Воротинцев.

Прес-служба «Полтававодоканалу»

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини