Архів

Друк

У Полтаві привітали жінок зі святом весни

5 березня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

На свято запрошені жінки-представниці чи не усіх професій. Серед них – депутати, представниці секторів підприємництва та бізнесу, волонтери, учасниці бойових дій, працівниці закладів освіти, медицини, культури, банківських установ, закладів торгівлі та сфери обслуговування.

Зі сцени до усіх пристуніх у залі жінок звернув своє слово Полтавський міський голова Олександр Мамай. Мер привітав їх з наступаючим святом весни, побажав міцного здоров'я, особистого щастя та успіхів в усіх справах:

– Любі, прекрасні, чарівні, найгарніші у світі полтавки! Щиро вітаю вас зі святом весни! Міцного вам здоров'я, сімейного затишку, благополуччя і достатку. Будьте успішними, щасливими, закоханими, усміхненими. Квітів у руках, на душі та на серці. Зі святом!

Під час свого виступу очільник Полтави особливі слова підтримки висловив матерям, дружинам та донькам, чиї чоловіки загинули в зоні проведення АТО, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Він наголосив, що міська влада й надалі робитиме усе для того, аби вони відчували захист і турботу, завжди знали, що про них дбають, їх чують і готові зарадити у будь-якій ситуації.

39 сертифікатів на одержання матеріальної допомоги в розмірі 300 тисяч гривень, 250 тисяч гривень, 150 тисяч гривень та 100 тисяч гривень було вручено членам сімей загиблих ветеранів війни. Загальна сума підтримки складає 9 мільйонів 500 тисяч гривень.

Дружини загиблих нагалошують, що постійно відчувають підтримку з боку мера міста, міської влади:

– Голова нашої родини – Валерій Боняківський загинув, захищаючи мир та спокій кожного з нас. Зі своїм горем ми не залишились сам-на-сам. Про нас завжди піклується наш міський голова Олександр Мамай, за що ми йому безмежно вдячні. Сертифікат на 100 тисяч гривень це надзвичайна підтримка для розвитку дитини. Щиро дякуємо полтавцям за те, що бережуть разом з нами світлу пам'ять про наших Героїв, – зауважила Галина Боняківська.

Під час урочистої частини кращі з кращих полтавок отримали почесні грамоти, подяки у тому числі й з врученням нагрудних знаків, грошові винагороди.

На святі було вручено і три сертифікати на власне житло. Квартири отримали учасниця бойових дій Ольга Сапарова, дружина померлого військовослужбовця Антоніна Шатрова та одинока матір, яка виховує шістьох дітей Наталія Рева.

Цього вечора на святковому заході серед чарівних полтавок була присутня і мама міського голови Олександра Мамая. Користуючись нагодою, він привітав свою найріднішу теплими обіймами та букетом квітів.

По завершенню церемонії нагородження, відбувся вже традиційний розіграш подорожей до загадкового та чарівного міста Лева. Так було розіграно 24 путівки на двох від Олександра Мамая.

А подарували гарний настрій та неймовірні враження запальний та драйвовий гурт «Діти Фрістайлу».

Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини