Архів

Друк

На Полтавщині продовжують оновлювати об’єкти соціальної інфраструктури

У лютому 2018 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано 369 дозвільних документів.

Серед них – 153 повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 179 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, 3 дозволи та 34 сертифікати.

Зокрема, в регіоні завершено капітальні ремонти спортивних об’єктів та закладів культури. Так, у місті Заводське Лохвицького району осучаснено спорткомплекс на вул. Матросова, 15-а. У селі Зелений Кут Савинцівської сільської ради Миргородського району після ремонту відкрито сільський клуб. А у Полтаві здійснено благоустрій території та впроваджено заходи з водовідведення на території школи №18, що розташована на вул. Горького, 56.

Крім того, в Полтавському обласному клінічному протитурбекульозному диспансері, який знаходиться на вул. Покровська, 48, замінено систему опалення двоповерхового лікувального корпусу та харчоблоку. А в селі Опришки Глобинського району закінчено будівництво вуличного освітлення від КТП-7216 по вул. Зелена, Партизанська, Спортивна, Садова та пров. Мелодійний.

У той же час, в області розпочато оновлення кількох соціальних об’єктів. Так, планується реконструкція будівлі Крюківської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради на вул. Івана Приходька, 90 під групові приміщення дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №13. У селі Мальці Козельщинського району здійснюватиметься модернізація мереж освітлення від КТП-72. А у селі Мар’їнське Пирятинського району – реконструкція вуличного освітлення від ТП №331 по вул. Степова.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини