Архів

Друк

На Полтавщині за вихідні дев'ятеро людей ймовірно отруїлися чадним газом

Зокрема, у Гадяцькому районі з власного будинку до медичного закладу доставлено родину – 60-річного чоловіка, його 55-річну дружину, їх 30-річну доньку та двох онуків (2008 р.н та 2014 р.н). Наразі діти знаходяться у лікарні.

У Кобеляках до приймального відділення лікарні було доставлено 43-річну жінку та її 3-річну дитину. Обоє отруїлися чадним газом в своєму домогосподарстві.

У Диканському районі газом отруїлося газом подружжя (1973 р.н та 1972 р.н). За попередньою інформацією, причиною стала несправність пічного опалення. Стан здоров’я обох наразі задовільний.

88-річна пенсіонерка загинула під час пожежі у власному будинку в селі Супрунівка Полтавського району. ЇЇ тіло виявили рятувальники. Попередня причина пожежі – необережне поводження з опалювальним пристроєм.

Поліція Полтавщини закликає громадян підвищити свою увагу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, користування обігрівальними приладами, при користуванні вогнем, аби не допустити нещасних випадків у своїй домівці.

Бережіть життя своє та близьких, суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Відділ комунікації поліції Полтавщини
Поділіться з друзями:   

Останні новини