Архів

Друк

450 працівників комунальних служб та 45 одиниць спецтехніки вночі ліквідовували наслідки негоди

В останні дні лютого на території всієї України значно погіршилися погодні умови.

У Полтаві, у ніч з 27 на 28 лютого, випало понад 30 см. опадів. Снігові замети місцями сягали до 1 м. На ліквідацію наслідків снігопаду вийшли 45 одиниць спецтехніки та 450 спеціалістів комунальних служб.

Перш за все, від снігу звільняли шляхи, якими курсує громадський транспорт. За допомогою спецтехніки також розчищали міждворові проїзди у мікрорайонах Сади-1, Сади-2, Алмазний та інших.

Окрім цього, ранком, до служби оперативного реагування надходили звернення стосовно проблем з доступом громадського транспорту до віддалених мікрорайонів міста: селища Лісок, Червоний шлях, Вакуленці. Станом на 8:30, проблеми з доступом громадського транспорту до віддалених мікрорайонів міста, які виникли внаслідок постійного снігопаду, були ліквідовані.

Також, аби забезпечити рух містом пішоходів, у міських парках та скверах, а також на зупинках громадського транспорту нині працюють двірники КП ЖЕО № 2, КП «Декоративні культури» та «Механізованого будівельного центру».

Усі прчетні служби працюють позмінно у цілодобовому режимі.

Протягом найближчих днів погодні умови не покращаться. За прогнозами синоптиків, 28 лютого очікуються сильний сніг, хуртовини. Температура коливатиметься від 8 до 13 градусів морозу. Вітер східний — до 7-18 метрів за секунду. 1 березня синоптики також прогнозують сильні снігопади та снігові заметілі. Вітер східний — до 12-20 метрів за секунду. Температура повітря від 12 градусів морозу вночі до 6 градусів морозу вдень.

Міська влада звертається до керівників підприємств та установ, закладів торгівлі, громадського харчування, власників і орендарів будинків, з проханням утримувати закріплені за ними території у належному стані. Прохання до власників автомобілей не припарковувати свої транспортні засоби уздовж доріг, аби не перешкоджати роботі спецтехніки.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини