Архів

Друк

Із позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та цивільного захисту населення

27 лютого відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та цивільного захисту населення, яке провів заступник міського голови Віталій Нікіпелов.

Невідкладність засідання спричинена ускладненнями погодних умов на території міста Полтави, які прогнозує Гідрометцентр. Найближчим часом на території міста та області очікується сильний сніг, хуртовини, замети на дорогах.

Начальник Полтавського міськрайонного управління служби цивільного захисту Сергій Пругло повідомив, що для уникнення надзвичайних ситуацій на території міста, служби цивільного захисту працюватимуть в посиленому режимі цілодобово.

Також, комунальними службами міста проводяться відповідні заходи для забезпечення пересування містом та уникнення надзвичайних ситуацій, спричинених заметами.

Нагадаємо, для надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеним категоріям, з метою уникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з випадками загибелі громадян від переохолодження, на території міста організовано цілодобову роботу пунктів обігріву в приміщеннях райвиконкомів.

Окрім цього, 27 лютого відбулося заняття з питань цивільного захисту, участь в якому взяли члени міської та районних комісій з питань ТЕБ і НС, міської комісії з питань евакуації, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту, представники комунальних підприємств міста та районних у м. Полтаві рад.

Провів навчання спеціаліст Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Віктор Пиляй. Він розповів присутнім про правову основу цивільного захисту, організацію діяльності місцевої комісії з питань ТЕБ і НС та основні завдання комісії.

Заняття було проведено з метою підготовки до перевірки органів цивільного захисту в Полтаві, яка розпочнеться 12 березня.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини