Архів

Друк

У Полтаві збудують сучасний «Центр надання адміністративних послуг»

23 лютого в стінах облдержадміністрації відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською міською радою.

Урочисто підписали документ про співпрацю міський голова Олександр Мамай та голова обласної державної адміністрації Валерій Головко.

Безпосередньо підписання меморандуму стосується реалізації комплексного інвестиційного проекту, яким передбачено будівництво сучасного «Центру надання адміністративних послуг в м. Полтаві» по вулиці Соборності. Фінансування будівництва буде здійснюватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

Міський голова Олександр Мамай зазначив, що новий ЦНАП надасть можливість населенню в зручних та комфортних умовах отримувати великий спектр адміністративних послуг:

- Майбутній центр надання адміністративних послуг надаватиме близько 300 послуг населенню як міста так і області. Люди зможуть за короткий час отримати усі послуги, що їх цікавлять.

До участі в заході також були запрошені представники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів влади, які надаю послуги населенню. Зокрема, ГУ ДСНС у Полтавській області, ДМС у Полтавській області, ГУ Юстиції в Полтавській області та інші.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини