Архів

Друк

«Добро об’єднує серця»: на благодійному концерті зібрали кошти для полового будинку

21 лютого в Палаці дозвілля «Листопад» відбувся благодійний концерт «Добро об’єднує серця» під патронатом міського голови Олександра Мамая.

Уже п’ять років цей захід згуртовує у творчій співпраці учнів, вихованців, батьків, педагогів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Цього року формат концерту дещо змінився: уперше до освітян долучилися працівники інших галузей – культури, медицини, молоді та спорту, соціальних служб, а також представники депутатського корпусу, Інституту розвитку міста та Регіонального центру надання вторинної юридичної допомоги.

У цьому році учасники об’єдналися для важливої справи – закупівлі моніторів для Міського клінічного полового будинку, які будуть використовуватися з метою виявлення патології новонароджених на ранніх стадіях розвитку.

– У нас була велика потреба в такому обладнанні. Ми дуже раді отримати сертифікат на його придбання. Це надасть змогу покращити якість медичної допомоги в пологових залах. Грошей, які надали люди, вистачить не на один монітор, а на два, – зазначила головний лікар полового будинку Наталія Удовицька.

Загалом, було зібрано 81 тисячу 400 гривень.

– Дякую усім, хто долучився до цього марафону. Не принципово, скільки коштів зібрали, а головне те, що люди своїм прикладом показали – чужих дітей не буває, – наголосив очільник міста Олександр Мамай.

Окремі слова подяки мер міста звернув до медичного персоналу, подякувавши за працю, самовідданість, професіоналізм.

Під час заходу своє мистецтво дарували колективи загальноосвітніх, дитячо-юнацьких, спеціалізованих шкіл, Центру позашкільної освіти, Палацу дитячої та юнацької творчості, закладів охорони здоров’я та інших. Окрім цього, на сцені склали інсталяцію – велике серце, що об’єднало всіх учасників заходу.

Довідково:

За 5 років проведення благодійного концерту «Добро об’єднує серця» зібрано близько 400 тисяч гривень, які були передані сім’ям загиблих в АТО полтавців та на придбання спеціального медичного обладнання для лікування онкохворих дітей у Полтавській міській дитячій клінічній лікарні.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини