Архів

Друк

В Полтаві створено регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю виконання рішень про стягнення аліментів

В рамках реалізації загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» почав діяти новий напрямок, мета якого -реалізація права громадян на виконання судового рішення.

За ініціативи Міністерства юстиції України в Полтаві створено регіональний штаб з моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів, до складу якого ввійшли: голова штабу – начальник ГТУЮ у Полтавській області Тимченко О.В., заступник голови штабу – заступник начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальник УДВС ГТУЮ у Полтавській області Коноз В.М. та члени: заступник начальника управління – начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Пахар В.О., начальник відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області Усатий С.М. та начальники територіальних органів ДВС ГТУЮ у Полтавській області.

20 лютого 2018 року під головуванням Олега Тимченка відбулося перше засідання штабу, у ході якого визначено пріоритетні напрями роботи державних виконавців області та узгоджено План дій, спрямованих на ефективну реалізацію нових заходів примусу до неплатників аліментів, вствн6рвлених так званим законом «Чужих дітей не буває».

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини