Архів

Друк

На конкурс із перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування виставлено 64 об’єкти

У Полтавській обласній державній адміністрації відбулося засідання конкурсного комітету при облдержадміністрації по визначенню пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

На конкурс виставлено 64 об’єкти на приміські й міжміські маршрути. Заявки на участь у конкурсі подали 25 автомобільних перевізників.

– Відповідно до попередніх процедур, визначених конкурсним комітетом, було попередньо проведено огляд технічних транспортних засобів задля перевірки наданої інформації, яка стосується технічного стану транспортного засобу. Нині черговим етапом у нашій роботі буде відкриття другого конверта, згідно з порядком отримання інформації про участь кожного члена-заявника на конкурсному комітеті по об’єктах конкурсу. За участю членів конкурсного комітету проводитимемо обговорення, вислухаємо інформацію робочого органу щодо допуску чи не допуску певних учасників до участі в конкурсі. Потім, як цього вимагає процедура, особи, які не причетні до роботи конкурсного комітету, залишать залу для прийняття членами комітету рішення й здійснення процедури голосування, – ознайомив присутніх на заході з порядком його проведення заступник голови конкурсного комітету, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку інфраструктури, бухгалтерського обліку та управління персоналу Управління інфраструктури ОДА Сергій Марчишинець.

– Перевізники подають інформацію на конкурс у двох конвертах. У першому містяться дані про перевізника, а в другому – інформація, на який саме маршрут він подає заявку. Перший конверт відкриваємо на наступний день після закінчення прийому документів, працюємо з наданими відомостями. Надсилаємо запити до контролюючих органів, можемо проаналізувати роботу перевізника, зауваження від контролюючих органів щодо його роботи. Другий конверт відкриваємо у день засідання конкурсного комітету. Побачимо, хто на який маршрут подається, – додав інженер ТОВ «Полтаватранс», секретар конкурсного комітету Сергій Бутко.

Члени конкурсного комітету обговорили виявлені під час перевірки документів зауваження до перевізників, поставили запитання перевізникам і їхнім представникам щодо виявлених зауважень. Відбулося закрите голосування.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини