Архів

Друк

У Полтаві відбувся концерт патріотичної пісні, присвячений воїнам-інтернаціоналістам та учасникам АТО

У переддень відзначення 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, 10 лютого, у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся концерт патріотичної пісні «Від Афгану до Донбасу: на варті часу». На захід запрошені воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, рідні й близькі бійців.

Зустрітися із бойовими побратимами, разом пригадати ті нелегкі роки та пом’янути загиблих завітав на захід і учасник війни в Афганістані полковник у відставці Володимир Шкалін:

– Глибоко переконаний був у тому, що моє покоління буде останнім, хто поглянув в обличчя війні. Нині війна прийшла звідти, звідки її не чекали... Сьогодні українські хлопці й чоловіки захищають нашу країну. Дуже хочеться, аби вони усі повернулись додому. Нехай кожен, хто захищає наш мир і спокій береже себе.

На початку заходу усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО хвилиною мовчання.

До усіх присутніх бійців, їхніх рідних та близьких зі словами щирої вдячності звернувся Полтавський міський голова Олександр Мамай:

– Від імені територіальної громади міста, яку я маю честь очолювати, висловлюю щирі слова подяки усім, хто колись і сьогодні береже наш мир і спокій. Доземний уклін батькам, чиї сини віддали найдорожче – життя за ради світлого майбутнього кожного з нас. Я щиро зичу усім нам миру, впевненості у завтрашньому дні. Злагоди і затишку кожній полтавській родині. Нехай Господь береже наших найдорожчих!

Під час урочистої частини учасників бойових дій на території інших держав та учасників АТО, голів громадських організацій нагородили грамотами та подяками у тому числі й з врученням нагрудних знаків.

Кращі вокальні й хореографічні колективи міста подарували свої виступи присутнім. Пролунали зі сцени і пісні про Афган у виконанні військових.

Довідково:

У місті діє Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота», якою передбачені різні види допомог воїнам-інтернаціоналістам, учасникам АТО та членам сімей загиблих:

• щоквартальна матеріальна допомога членам сімей загиблих ветеранів війни, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції;

• щоквартальна матеріальна допомога батькам (опікунам) дітей до 18-ти років, один з батьків яких загинув або пропав безвісти в районі проведення АТО;

• матеріальна допомога на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни-учасникам АТО та воїнів-інтернаціоналістів;

• продовжуються виплати одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО та особам з інвалідністю, для тих, хто не отримав зазначену допомогу протягом 2015-2017 років;

• одноразова матеріальна допомога до Дня матері матерям загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів та матерям загиблих ветеранів війни-учасників АТО;

• фінансова підтримка громадських організацій, які опікуються воїнами-інтернаціоналістами та громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини