Архів

Друк

На Полтавщині поліцейські припинили крадіжки газоконденсату

Слідчими та оперативниками поліції, разом із працівниками Управління внутрішньої безпеки, прокуратури, УСБУ Полтавщини, а також працівниками охоронної структури «Альфа-щит» встановлено, що група чоловіків у кількості 7-ми осіб підозрюються у вчиненні крадіжок газоконденсату та пошкодженні об’єктів магістральних та промислових конденсатопроводів.

Під час документування злочинної діяльності у підозрюваних вилучені транспортні засоби, знаряддя вчинення злочину та близько 6-ти тисяч гривень готівки.

Як повідомив начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін:

- Встановлено, що до складу групи входили мешканці Полтавщини, Сумської області та міста Київ. Фігурантам від 23-ох до 52-ох років. У рамках досудового розслідування перевіряється причетність вказаних осіб до вчинення інших аналогічних злочинів на території області.

Наразі слідчими поліції Полтавщини здійснюється досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 292 Кримінального кодексу України (Пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) та статтею 15, частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Санкції статей передбачають покарання у виді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років.

Поділіться з друзями:   

Останні новини