Архів

Друк

За одержання неправомірної вигоди суд 1-ї інстанції засудив патрульного на понад 5 років

Октябрський районний суд Полтави оголосив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні щодо працівника патрульної поліції міста, засудивши його за ч. 3 ст. 368 КК України до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією однієї другої належного йому майна.

Окрім цього, він не має права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, в правоохоронних органах упродовж 2 років та позбавлений спеціального звання – лейтенант поліції. Про це повідомив прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування слідчими органів прокуратури Полтавської області Віталій Рева.

Під час судових слухань сторона обвинувачення довела, що у травні 2017 року інспектор роти Управління патрульної поліції м. Полтава склав протокол про адміністративне правопорушення стосовно водія, який керував авто у нетверезому стані. Проте, вилучивши ключі від автомобіля, інспектор пообіцяв їх повернути власнику за 2 тис. грн. Під час передачі неправомірної вигоди патрульний був затриманий.

Вирок суду 1-ї інстанції поки що не набрав законної сили.

Довідково: ч. 3 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини