Архів

Друк

Із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якої розглядали важливі питання безпечної життєдіяльності міста.

На початку засідання начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов прозвітував про стан цивільного захисту міста за 2017 рік. А заступник міського голови Віталій Нікіпелов за підсумками роботи з цивільного захисту вручив кращим колективам підприємств, установ та організацій Почесні грамоти та Подяки міського голови.

Також, на засіданні обговорили питання, щодо стану готовності міста до весняної повені. Ситуація у місті взята на контроль, так як погодні умови сприятливі, товщина льоду не велика, тому підтоплення та великого льодоходу не передбачено.

Так, начальник «Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради» Євген Савчук доповів, що станом на сьогодні товщина льоду на річці Ворскла складає 2-5 см під берегом, далі - промоїни. Це становить пряму небезпеку для життя та здоров'я людей, особливо рибалок та дітей, при необережному поводженні на водоймах. Служба повністю забезпечена рятувальними човнами, жилетами та спорядженням для надання допомоги при нещасних випадках. Через необачність рятувальникам днями вже доводилося витягати з води двох чоловіків, які хотіли скоротити дорогу і пройти через річку.

Окрім цього, на засіданні розглянули питання про стан готовності захисних споруд у використанні за призначенням та проведення інвентаризації цих споруд у Полтаві. Доповідач зазначив, що захисна споруда призначена для укриття робочого персоналу відповідного підприємства, а для укриття населення міста використовуються підземні паркінги, підземні переходи, підвальні приміщення під житловими будинками тощо:

- Щорічно міськрайонне управління ДСНС спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, районними у місті радами розробляють графік перевірки захисних споруд. Станом на сьогодні, у місті налічується 94 захисні споруди, з них 34 повністю готові, 13 – обмежено-готові та 47 – не готові, - доповів фахівець відділу цивільного захисту Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області Руслан Діденко. Окрім цього, проводиться також технічна інвентаризація: 75 % від загальної кількості захисних споруд – проінвентаризовано.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини