Архів

Друк

Триває деклараційна кампанія – 2018

Головне управління ДФС у Полтавській області нагадує, що з 1 січня 2018 року стартувала Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році.

В ході її проведення – з 1 січня по 30 квітня - громадяни зобов’язані виконати свій конституційний обов’язок, задекларувавши доходи, які не були оподатковані у минулому році.

Декларація про майновий стан і доходи надається до податкової інспекції за місцем податкової адреси громадянина. Зробити це можна або особисто чи через уповноважену на це особу, або за допомогою пошти. Також передбачена можливість декларування засобами електронного зв’язку.

У 2017 році до податкових інспекцій області громадянами було подано більше 35,8 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. З них –понад 30,1 тисяч декларацій надійшли від громадян, які у 2016 році отримали доходи, що передбачають виникнення податкового зобов’язання із сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Загальна сума задекларованих ними доходів склала майже 3,6 млрд.грн. Бюджет країни додатково отримав 86,0 млн.грн. ПДФО та 14,5 млн.грн. військового збору.

Решта декларацій – 5,7 тисяч - подано громадянами з метою скористатися правом на податкову знижку. Їм повернуто 8,9 млн.грн. податку. Нагадаємо, що у разі необхідності платники можуть отримати в органах ДФС безоплатні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безоплатно.

Головне управління ДФС у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини