Архів

Друк

По 6 років отримали двоє жителів Полтави, які виготовляли і продавали метамфетамін

Упродовж січня 2018 року працівники Полтавської місцевої прокуратури підтримали державне обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами незаконного виготовлення та збуту психотропної речовини – метамфетаміну.

За ці злочини вироками Київського районного суду Полтави двоє місцевих жителів засуджені до реальних мір покарання.

За інформацією прокурора Полтавської місцевої прокуратури Григорія Гриня, 4 січня за ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України за систематичне виготовлення та збут психотропної речовини до 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна засуджена 37-річна полтавка.

«Призначаючи покарання, суд врахував, що жінка 16 років систематично вчиняла злочини у сфері обігу наркотичних засобів, за що 5 разів засуджувалася до реальних мір покарання, однак на шлях виправлення не стала», - зазначив прокурор.

Окрім цього, 22 січня оголошено вирок 39-річному полтавцю, який у своєму гаражі обладнав міні-нарколабораторію для виготовлення та продажу метамфетаміну. У цьому ж приміщенні він створив необхідні умови для вживання наркотиків потенційними покупцями, а іноді й сам допомагав їм робити ін’єкції.

Полтавця визнано винним за 4 статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 313, ч. 1 ст. 317 КК України і також засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

Вироки обох судів поки що не набули законної сили.

Довідково: ч. 1 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, а також збут психотропних речовин);

ч. 2 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та незаконний збут психотропних речовин особою, яка раніше вчиняла злочин, передбачений ст. 309 КК України);

ч. 1 ст. 309 (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичного засобу без мети збуту);

ч. 1 ст. 313 (незаконне виготовлення, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин);

ч. 1 ст. 317 (незаконне надання приміщення для вживання психотропних речовин).

Поділіться з друзями:   

Останні новини