Архів

Друк

На шляхопроводі в с. Бутенки забетоновано всі 12 колон

В рамках реалізації державного інвестиційного проекту з розвитку автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка продовжується будівництво шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки Кобеляцького району.

Підрядники працюють цілодобово. Одночасно спорудужються 4 опори об’єкту.

Автомобільна дорога Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка з’єднує по найкоротшій відстані Дніпро з Полтавою та Києвом, а також районні центри Решетилівку, Кобеляки, Царичанку, Петриківку.

- У зв’язку з тим, що за останні роки значно змінився автопарк вантажних автомобілів для міжнародного сполучення та легковиків індивідуального користування, інтенсивність руху цією дорогою постійно збільшується. Відтак і виникла необхідність розширення проїзної частини, будівництва обходів п’яти населених пунктів та спорудження дворівневої розв’язки та шляхопроводу через залізницю в Кобеляцькому районі, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

На шляхопроводі одразу споруджується одразу чотири опори. Роботи виконує компанія «Маст-Буд». Вже забетоновано всі колони. Для будівництва кожної витратили 5 м³ бетону. Всього збудовано 12 колон (по 6 на кожній опорі). Висота колони – 8, 150 метра.

Разом з цим підрядник бетонує підпірну стінку зі сторони Дніпра. Зі сторони Решетилівки продовжується в’язання арматурного каркасу для влаштування ростверкового фундаменту.

Днями був змонтований перший ригель, а ще три вже на будівельному майданчику. Ригель призначений для з'єднання вертикальних елементів споруди, а також для опори перекриття та плит. Всього буде встановлено 8 ригелів. Вага кожного – 53 тонни.

- Наразі проводяться перемовини з Укрзалізницею щодо надання технологічних вікон у русі поїздів для встановлення всіх балок над переїздом. Зробити це плануємо наприкінці лютого. Дякуємо цій структурі за сприяння у будівництві шляхопроводу, - зазначає Володимир Трояновський.

Об’єкт будується за кошти державного бюджету. Згідно графіків споруду планується закінчити до кінця 2018 року.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини