Архів

Друк

На Полтавщині оновлюють інфраструктуру та будують соціальні об’єкти

У грудні 2017 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано 551 дозвільний документ.

Зокрема, 239 повідомлень про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 210 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, 34 дозволи на виконання будівельних робіт та 68 сертифікатів про готовність об’єкта до експлуатації.

Роботи з реконструкції або будівництва важливих соціальних та інфраструктурних об’єктів розпочато у містах Кременчук і Гребінка, а також у Гадяцькому, Новосанжарському та Полтавському районах.

У Кременчуці здійснюється капітальний ремонт терапевтичного відділення 2-ої міської лікарні на вул. Генерала Манагарова, 7. Наразі там вже закінчено реконструкцію другого поверху корпусу інфекційного відділення під хоспіс з прибудовою ліфту (І черга). Ще в місті проводиться технічне переоснащення споруд з приймання стоків від асенізаційних машин на каналізаційній насосній станції на просп. Полтавський, 4-А.

У той же час, у м. Гребінка модернізують основні теплові мережі.

Для забезпечення якісного водопостачання у населених пунктах регіону здійснюється оновлення відповідних інженерних мереж. У с. Лихопілля Березоволуцької сільської ради будують водозабірну свердловину, у с. Мала Перещепина – водогін протяжністю 1300 м, а в с. Щербані по вул. Миру реконструюють зовнішні мережі водопостачання.

До того ж, протягом зазначено періоду на Полтавщині прийнято в експлуатацію 278 об’єктів будівництва та реконструкції. У с. Дейманівка Пирятинського району завершено будівництво Свято-Миколаївського храмового комплексу на вул. Набережна, 80-А. У с. Олефірівка Миргородського району зведено спортивний майданчик зі штучним покриттям Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради. А у с. Михайлівка Диканського району капітально відремонтували спальний корпус № 5 дитячого оздоровчого табору «Супутник». На будівлі по вул. Степова, 1 влаштували нову покрівлю та систему вентиляції, а також утеплили горищне перекриття.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини