Архів

Друк

У 1-й міській клінічній лікарні облаштовують відділення гострого мозкового інсульту

У 1-й міській клінічній лікарні тривають роботи по облаштуванню нового відділення гострої цереброваскулярної патології.

Відділення розташоване на 4-у поверсі лікарні і розраховано на 30 ліжок із блоком інтенсивної терапії. З серпня 2017 року у відділенні тривають ремонтні роботи. За цей час з міського бюджету на ці цілі було спрямовано більш ніж 760 тисяч, у 2018 році заплановано 5 мільйонів гривень.

Днями 1-шу міську клінічну лікарню з робочим візитом відвідав міський голова Олександр Мамай. Очільник міста перевірив хід виконання робіт та зазначив, що відкриття такого відділення є вкрай необхідним:

- Оскільки хворі інсультом потребують екстреної медичної допомоги, то термінове розпізнавання ознак захворювання дозволить зберегти життя пацієнта та попередити розвиток важких наслідків. Саме тому, з підтримки депутатського корпусу, було прийняте рішення про створення такого відділення. На ці цілі з міського бюджету виділено понад 6 мільйонів гривень.

Щорічно у медказкладі лікарські послуги отримують понад 10 тисяч хворих, з них близько 700 полтавців потрапляють до закладу з мозковим інсультом:

- Тільки 10% хворих, які перенесли інсульт, повертається до колишнього рівня повсякденної активності, 30% тих, хто залишився живим, стають інвалідами на все життя, - розповіла головний лікар міської клінічної лікарні № 1 Ганна Селькіна. - Тепер інсульт перестав бути невиліковною хворобою. Одужання стає можливим завдяки координації зусиль медиків, пацієнтів та їхніх рідних на всіх етапах лікування. Так, відкриття відділення гострої цереброваскулярної патології із сучасним оснащенням, впровадження європейських стандартів лікування, дасть змогу покращити лікувально-діагностичний процес та забезпечить максимальну доступність до медичної допомоги населенню міста.

Довідково: 1-а міська клінічна лікарня є багато профільним лікувальним закладом, який обслуговує близько 100 тисяч населення найбільшого промислового району м. Полтави – Київського. Лікарня надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу жителям міста у 7 стаціонарних відділеннях на 300 ліжках.

Поділіться з друзями:   

Останні новини