Архів

Друк

Більше тисячі мешканців Полтавщини уклали контракт зі Збройними Силами України в 2017 році

В обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада в режимі відеоконференції.

Її провели заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь та військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Губський.

Під час заходу підбили підсумки комплектування військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом у 2017 році, підсумки проведення призовних кампаній на строкову військову службу в 2017 році, обговорили рівень інформаційно-роз’яснювальної роботи та популяризації військової служби у Збройних Силах України.

За словами Дмитра Губського, протягом року Полтавщина внесла свій вагомий внесок у підвищення обороноздатності держави шляхом якісного комплектування її армії. З області вирішили укласти контракт і стати на захист Батьківщини більше тисячі осіб. Серед них користувалися популярністю військові частини оперативного командування «Північ», які залучають до виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

– Це такі частини, як 72-га окрема механізована бригада, 58-ма окрема механізована бригада, 30-та окрема механізована бригада, 1-ша танкова окрема бригада. Крім того, полтавці виявили бажання служити й у військових частинах, що дислокуються в області, – 18-ій бригаді армійської авіації, Центральній базі зберігання майна РХБ, – поінформував Дмитро Губський. – Більше 140 мешканців Полтавщини пішли служити до десантно-штурмових військ, комплектування яких є нині пріоритетом.

Найбільше осіб уклали контракти із ЗСУ з Пирятинського, Козельщинського, Полтавського, Кобеляцького, Глобинського, Зіньківського, Диканського районів і міста Горішні Плавні.

Протягом року також було проведено три призовних кампанії на строкову військову службу, під час яких було призвано 1055 призовників. Злагоджено й організовано працювали протягом року призовні комісії Хорольського, Кременчуцького, Кобеляцького, Новосанжарського районів.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини