Архів

Друк

Продовжується демонтаж рекламних конструкцій по вулиці Європейській

У Полтаві продовжується демонтаж незаконно встановлених рекламних конструкцій.

Так, сьогодні 28 грудня комісія у складі представників управління житлово-комунального господарства, інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, підприємств комунальної галузі, депутатів міської ради здійснила демонтаж рекламної вивіски «Аптека оптових цін» по вулиці Європейській.

– Загалом, комісія визначила близько 80 таких незаконно встановлених конструкцій по місту, які будуть демонтовані в найкоротші терміни, – зазначив інспектор І категорії Віталій Соломій з КП «Полтава–сервіс».

Начальник інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста звертається до підприємців із нагадуванням: розміщення та утримання конструкцій зовнішньої реклами, вивісок та вказівників проводиться відповідно до «Порядку розміщення зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в місті Полтава». Підставою для розміщення вивісок, вказівників, штендерів є паспорт, виданий в установленому порядку уповноваженим комунальним підприємством «Полтава-сервіс». Самовільно встановлені конструкції зовнішньої реклами, вивіски, вказівники, покажчики, штендери та інші рекламні засоби підлягають демонтажу.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини