Архів

Друк

На Полтавщині ліквідовано канал продажу через Інтернет фальсифікованого алкоголю

Працівниками оперативного управління ДФС спільно з слідчими управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області та співробітниками прокуратури Полтавської області викрили групу із 2 осіб, які займалися виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв.

В ході слідчо–оперативних заходів, в рамках операції "Акциз-2017" оперативниками встановлено, що «бутлегери» налагодили свою мережу не тільки в м. Лубнах та Лубенського району, а й збували незаконно виготовленні алкогольні напої населенню через мережу Інтернет.

Так на підставі ухвал суду працівниками прокуратури Полтавської області, слідчого управління фінансових розслідувань та оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області проведено ряд обшуків встановлених місць незаконного зберігання, транспортування і реалізації алкогольних напоїв.

В ході проведення обшуків виявлено та вилучено з незаконного обігу майже 800 літрів лікеро-горілчаних напої в тетра-пакетах об’ємом по 10л, розміщені у картонні коробки, в скляних пляшках об’ємом по 0,5 л, в пластиковій тарі різних об’ємів та прозору рідину з характерним запахом спирту, а також обладнання, яке використовувалося для незаконного виготовлення фальсифікованої горілчаної продукції орієнтовною вартістю.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 203,6 тис.грн з яких підакцизних товарів 173,6 тис. гривень.

На даний час проводяться подальші слідчі дії.

ГУ ДФС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини