Архів

Друк

Через 5 днів місцеві дороги перейдуть на баланс Полтавської облдержадміністрації

З 1 січня 2018 року проїзд місцевими дорогами забезпечуватиме Полтавська облдержадміністрація.

Децентралізація доріг передбачає передачу більше 7 тисяч кілометрів автошляхів на баланс Департамент будівництва, містобудування та архітектури. Служба автомобільних доріг буде опікуватися лише автодорогами державного значення.

В Міністерстві інфраструктури відбулася розширена нарада щодо передачі місцевих автодоріг на баланс облдержадміністрацій. У більшості областей замовником робіт з утримання доріг на перехідний період залишаються Служби автомобільних доріг. На Полтавщині замовником робіт з експлуатаційного утримання автошляхів місцевого значення визначено Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації.

- Керівництво Укравтодору схвально поставилося до тих Служб, які будуть виступати замовником робіт. Наша ж Служба вже не зможе допомагати розчищати або посипати дороги, оскільки ми діємо в рамках закону і працювати на дорогах, які не знаходяться на нашому балансі, просто заборонено, - коментує ситуацію начальник Служби автодоріг В.Трояновський.

Експлуатаційним утриманням районних та обласних доріг повинні займатися керівники районів. Вже створені відповідні робочі групи, які вирішують питання забезпечення проїзду місцевими автошляхами в зимовий період. Голови райдержадміністрацій та громад повинні самостійно попіклуватися, аби забезпечити район необхідним запасом протиожеледної суміші, палива та спецтехнікою.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини