Архів

Друк

Понад 1400 працівників офіційно оформлені на Полтавщині з початку року

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам.

Зокрема, впродовж січня-листопада 2017 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 65 суб'єктах господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано 3 млн. 467,3 тис. грн. податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних осіб, а також 299,3 тис. грн. єдиного внеску.

Крім того, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби області заходам, впродовж одинадцяти місяців 2017 року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 1416 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 339,1 тис.грн. та єдиного внеску в сумі 445,2 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 512 осіб.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини