Архів

Друк

Свято «Короленківської ялинки» для дітей пільгових категорій

Свого часу відомий письменник, наш земляк Володимир Короленко започаткував чудову традицію – запрошувати до себе на Новорічну гостину дітей, робити їм подарунки, пригощати духмяним чаєм і солодощами.

Справу митця продовжують і нині - у музеї-садибі Короленка 21 грудня урочисто відкрилася іменна ялинка, на яку Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запросив 30 дітей пільгових категорій.

Провідний науковий співробітник музею Людмила Ольховська розповіла про традиції святкування Нового року у садибі Короленка та, безпосередньо, про саму Короленківську ялинку. Під час заходу діти були активними учасниками концертно-ігрової програми, а волонтери Центру провели для них майстер-клас із виготовлення ялинкових прикрас. Також, вихованці творчого центру Наталії Май та вихованець Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» Микола Стрілець – вражали своїми талантами.

Усіх дітей після закінчення концертно-ігрової програми запросили до солодкого столу, де презентували знаменитий Короленківський чай. Захід пройшов у надзвичайно теплій та дружній атмосфері.

Діти отримали гарний настрій, новорічні солодкі подарунки та повітряні кульки від міської влади.

Поділіться з друзями:   

Останні новини