Архів

Друк

Подарунок від німецьких міст-побратимів Полтави: інструменти на 3 тисячі євро для музичних шкіл

 

Дитячій музичній школі № 1 імені Платона Майбороди відбулася урочиста презентація музичних інструментів, які були придбані для міських музичних шкіл за фінансової підтримки міст-побратимів з Німеччини.

Урочисто передав нові музичні інструменти міський голова Олександр Мамай.

- Наше місто має партнерські відносини з містами різних країн світу. Та найбільш довготривалим та успішним є партнерство з містами Фільдера, - розповів очільник міста. - Саме в рамках тісної співпраці наші міста-партнери з Німеччини надали фінансову допомогу у розмірі 3 тисячі євро для придбання музичних інструментів Полтавським дитячим музичним школам. По одній тисячі євро для кожної школи.

Так, матеріальна база трьох музичних шкіл поповнилася новими інструментами. ДМШ № 1 імені Платона Майбороди отримала в подарунок новенький синтезатор , чохол та звукову карту, ДМШ № 2 — електроакустичну гітару, комбік-підсилювач, синтезатор зі стійкою та педаллю, а також 3 шнурові мікрофони. Для ДМШ № 3 імені Бориса Гмирі було придбано саксофон, бас-гітару, комбік-підсилювач та 2 скрипки.

Нині у школах естетичного виховання міста свої творчі здібності розвивають більше 3 тисяч учнів, з яких близько 500 — діти пільгових категорій. Міська влада докладає багато зусиль для забезпечення повноцінної діяльності мистецьких навчальних закладів та створення належних умов для всебічного розвитку творчих здібностей.

Про всебічну підтримку закладів естетичного виховання розповів директор дитячої музичної школи № 3 Олег Чечотка. Він подякував міській владі і міському голові зокрема за постійну увагу та підтримку:

- Я особисто і увесь колектив дитячої музичної школи № 3 щиро вдячні за турботу та увагу, яку нам приділяє міська влада. Ця турбота втілена у величезній кількості конкретних, важливих справ, - зауважив Олег Чечотка. - Це величезні суми, які були спрямовані на проведення капітальних та поточних ремонтів у наших школах, це заміна вікон та дверей, ремонти фасадів з утепленням і багато іншого. Це не просто заходи з енергозбереження. Це, перш за все, покращення умов навчання наших учнів.

Під час заходу усім присутнім свої таланти та здібності демонстрували вихованці музичних шкіл міста. Наприкінці свята море позитивних емоцій глядачам подарував гурт "Живі барабани".

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини