Архів

Друк

У Полтаві завершилась благодійна акція «Діти-дітям»

12 грудня в приміщенні гімназії «Здоров’я» № 14 волонтерський загін «Надія», який став учасником восьмого конкурсу «Волонтер року», провів завершальний етап традиційної щорічної благодійної акції «Діти-дітям».

На захід були запрошені і працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Акція у навчальному закладі спільно з ПОО Товариством Червоного Хреста України проводиться вже всімнадцяте. Головна мета - це допомога тим, хто цього потребує, виховання у дітей таких чеснот, як доброта, щирість, вміння співчувати. Протягом листопада учні гімназії збирали книжки, канцтовари, ігри, одяг, солодощі для дітей Луганської та Донецької області, військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні дитячої міської клінічної лікарні. Всього було зібрано 15 великих коробок з різноманітними подарунками.

На святі, яким завершується акція, волонтерський загін гімназії відзвітував про свою роботу, а усіх присутніх дітей привітали творчі колективи гімназії, театральний гурток показав цікаву сценку про добро та зло.

Зі словами подяки звернулися до дітей працівники Центру та ПОО Товариства Червоного Хреста України. Голова Червоного Хреста Ірина Плюсніна кожному класу, який долучився до акції, вручила сертифікат учасника акції, а найменші волонтери – учні початкових класів – отримали персональні наліпки-подяки у щоденники.

Поділіться з друзями:   

Останні новини