Архів

Друк

Оголошено переможців програми «Бюджет участі»

6 грудня, у Полтавській міській раді під час відкритого засідання робочої групи оголосили переможців міської цільової програми партиципаторного бюджетування.

На початку засідання секретар міської ради Оксана Деркач зазначила, що цьогоріч збільшилася як кількість конкурсних пропозицій, так і кількість полтавців, що їх підтримали:

- Два тижня на сайті міської ради та у спеціальних пунктах для голосування полтавці могли віддати свій голос за проекти. Серед них 16 великих, фінансування яких складає до 1 мільйона гривень, та 65 малих, кошторисна вартість яких в межах до 300 тисяч гривень.

Всього у голосуванні взяли участь близько 8 тисяч полтавців. Найбільшу підтримку отримали два великі проекти – Технічне оснащення центрів первинної медицини та «Вулична арена», та десять маленьких, серед яких облаштування дитячих майданчиків, місць для заняття спортом, інклюзивна зона відпочинку для дітей, коворкінг центр.

Слід зазначити, що автори одних проектів, підтримували їдеї своїх конкурентів. Так, Олександр Денисенко, автор проекту «Безпека Полтави – спільна відповідальність», свій голос віддав Олександру Деменку, чий проект щодо технічного оснащення центрів первинної медицини власне і переміг:

- Порадившись із громадою мікрорайону Малобудищанський, ми прийняли рішення віддати свої голоси саме за проект №33. Адже усі розуміємо наскільки корисним для нас буде його кінцевий результат. Я вважаю, що перемога Олександра Деменка – це також перемога для усіх нас.

Наступний етап – закладання коштів у бюджет для структурних підрозділів міської ради, які будуть реалізовувати проекти переможці протягом 2018 року.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини